Otul się magią perfumerii

Zapach jest czymś najcenniejszym, co świat może dać człowiekowi. Pachnidła są esencją, niemalże duszą naszego jestestwa…

Nic więc dziwnego, że to właśnie perfumy w przeróżnych postaciach i konsystencjach oddziałują na najdelikatniejsze, najbardziej wrażliwe ludzkie sfery. Oddziałują na całą ludzką istotę i jego otoczenie. Współczesna medycyna odkrywa, że zapach wędruje włóknami nerwowymi wprost do tych części mózgu, które związane są z intuicją i naszymi emocjami. Substancje zapachowe wpływają na równowagę chemiczną organizmu, na nastrój i samopoczucie człowieka, a aromaterapia jest już od starożytności znana i stosowana.

Aromaty od zawsze były tak cenne i pożądane, że nawet olejki eteryczne służyły nie jednokrotnie jako środek płatniczy z powodu swojej wysokiej wartości, a był to niejednokrotnie przywilej ale tylko dla nielicznych.

p5.jpg

Polskie firmy i brandy

To nasza domena

Obecnie wysoka jakość nie powinna być przywilejem dostępnym jedynie dla wybranych, a ogólnie obowiązującym standardem.
Dobrej jakości perfumy oraz kosmetyki nie muszą rujnować budżetu. Z tej przyczyny dostępne w Pachnidle produkty łączą luksus z przystępną ceną.

Polskie firmy i brandy – to nasza domena. Produkty eteryczne, naturalne, wegańskie oraz stricte kosmetyczne oraz akcesoria wszelakie mogą być inspiracją dla nietuzinkowych prezentów. Znajdziecie u nas Państwo wiele różnych opcji i możliwości, nieco produktów dawno już zapomnianych ale jakże kultowych w swoim wymiarze jak chociażby kosmetyki marki „Celia”…Ponadto Państwa życzenia oraz potrzeby staramy się spełniać na bieżąco a pomagają nam w tym fachowcy ze współpracujących z nami firm kosmetycznych służąc swoją rzetelną wiedzą, wsparciem i pomocą. Stąd seria pokazów marek kosmetycznych która się już odbyła a kolejne są planowane w najbliżej przyszłości.

W przypadku sprzedaży wysyłkowej wszystkie zapachy i kosmetyki są w stałej ofercie, co gwarantuje natychmiastową realizację zamówienia.

Otrzymasz wybrane kosmetyki błyskawicznie, prosto pod wskazany adres!

Stale powiększająca się liczba zadowolonych klientów napawa nas dumą i jest najlepszą rekomendacją dla naszej małej retro drogerio-perfumerii. To dla nas ważne potwierdzenie naszego zaangażowania i profesjonalizmu.

Serdecznie zapraszamy do naszej stacjonarnej drogerii

Wojska Polskiego 72, Szczecin, Poland