PACHNIDŁO & OMERTA - nowa perfumeria z miłości do zapachów

PACHNIDŁO & OMERTA - nowa perfumeria z miłości do zapachów

PACHNIDŁO & OMERTA – nowa perfumeria z miłości do zapachów 

Od 15 października 2021 roku każdy, kto szuka swojego niepowtarzalnego zapachu perfum, może odwiedzić naszą nowo otwartą perfumerię PACHNIDŁO & OMERTA. Jeśli spacerujesz ulicami Szczecina i czujesz uwodzicielskie zapachy, to zajrzyj na ul. Ks. Bogusława X 41/U1. To właśnie tu możesz wejść do świata, w którym znajdziesz wyjątkowe, przyjemne dla zmysłów perfumy. W PACHNIDŁO & OMERTA, odkryjesz również kosmetyki olejowe, kosmetyki solankowe, świece, olejki, gąbki, pumeksy - wszystkie te produkty są naturalne. 

 

Podczas otwarcia nowej perfumerii PACHNIDŁO & OMERTA nasi goście mogli poznać oferowaną przez nas szeroką gamę perfum znanych na całym świecie. Ponadto, zaprezentowane zostały równie piękne i wyjątkowe, ale mniej znane zapachy takie jak: Aqua di Parma, Kurkidjan, Terenzi, limitowane serie od Chanel, Cartier, Bvlgari. Osoby obecne podczas otwarcia mogły także poczuć przepiękne, finezyjne zapachy mydeł, których podstawą jest znane i cenione ze względu na swoje właściwości łagodzące i odżywiające skórę - masło shea.

TOP produkty, które skradły Wasze serca 

TOP produkty, które zyskały wśród klientek i klientów uznanie, jest między innymi: SI Armani – doskonałe połączenie nut kwiatowych, La Vie Est Belle – wyrafinowane perfumy, wywołujące uśmiech na twarzach wielu pań. 

 

Natomiast wśród mężczyzn najbardziej pożądanymi zapachami są K od Dolce and Gabbana, a także XY Boss. Pierwsze z nich, to inspiracja włoskimi perfumami, które łączą w sobie aromatyczne drzewne nuty. Z kolei drugi z zapachów to ponadczasowa elegancja. 

PACHNIDŁO & OMERTA – to nie tylko perfumy 

Oprócz przepięknych perfum dla ciała, wychodząc naprzeciw duchowym doznaniom, stworzona została przestrzeń, w której będą odbywać się spotkania prowadzone przez Psychoterapeutkę Panią Ewę Szacką. Dodatkowo dla miłośników sztuki będą prezentowane prace artystów i plastyków. Informacje dotyczące terminów organizowanych spotkań będą dostępne na naszych Social Mediach.

Dlaczego PACHNIDŁO & OMERTA?

 

Nazwa perfumerii jest wyjątkowa, ponieważ nawiązuje do dwóch związanych z zapachami słów: „pachnidło” i „omerta”. Jak mówi sama właścicielka: „Pachnidło” – inspiracją bezpośrednio był „zapach” w jego przyjemnym dla zmysłów wydaniu. To także tytuł osławionej dzięki - filmowi opowieści o pewnym mordercy, autorstwa Patricka Suskinda pod tytułem “Pachnidło”, bo każdy z nas ma swoją mroczną stronę. ”Omerta” – to zaś przeciwieństwo, jest to „zmowa” – w pozytywnym kontekście tego słowa, coś co przekazują sobie tylko nieliczni, informację o tym nietuzinkowym, niebanalnym miejscu.”

 

Wszystkich miłośników pięknych i niebanalnych zapachów, a także tych, którzy chcą odkryć swój ulubiony perfum serdecznie zapraszamy do naszego sklepu!